Yönetim Kadromuz

MÜCAHİT YILMAZ

Yönetici Ortak / SMMM

15 yıl özel sektörde çalışarak, firmaların gelişim ve sistem kurulum aşamalarını yönetmiştir. SGK ve İş Hukuku konularında uzmanlık kazanmış ve 2017 yılından itibaren bu alanda eğitmenlik yapmaktadır. Firmaların SGK teşvik uygulamaları, bordrolama, İş Hukuku ve yabancı çalışma izinleri başta olmak üzere vergi konuları, muhasebe süreçleri, sistem kurulumu ve diğer mali konularında danışmanlık süreçlerini yönetmektedir.

YUSUF AYBAKAN

Yönetici Ortak / SMMM

Özellikle E-dönüşüm süreçleri, E-ticaret, Kişisel Veriler Koruma Kanunu konularında uzmanlık kazanmıştır. Muhasebe sistemi kurulumu ve takibi konusunda tecrübesi bulunmakta olup farklı sektörlerde bu sistemlerin kurulum süreçlerini yönetmiştir. Vergi ve e-dönüşüm süreçleri ve e-ticaret konularında makaleleri bulunmakta olup bu alanda araştırmalarda bulunmaktadır.

MALİK KÖSE

Yönetici Ortak / SMMM

Türk Ticaret Kanunu ve İnşaat Muhasebesi alanlarında bilgi ve deneyim sahibidir. İnşaat Muhasebesi yönetimi ve idaresi konusunda danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca vergi davaları ve e-dönüşüm süreçleri ve muhasebe sistemi kurulumu konularında çalışmaları yürütmektedir.

HÜSEYİN AYBAKAN

Yönetici Ortak / SMMM

Özellikle vergi mevzuatı ve Türk Ticaret Kanunu alanında deneyim sahibi olup bu alanda çeşitli sektörlerdeki uygulamalarda bulunmuştur. Farklı sektörlerin muhasebe süreçlerinin işleyişi alanında çalışmalar yapmakta ve sistem kurulum süreçlerini yönetmektedir. Ayrıca SGK uygulamaları konusunda bilgi ve deneyim sahibidir.

Teklif Al